Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika, která lymfatický systém vrací do normálu, podporuje tok lymfy a tím i odvod zplodin metabolismu z těla. Je oblíbená pro své detoxikační účinky a protože je soušasně i velmi příjemná, také kvůli relaxaci a zanedbatelný není ani fakt, že díky ní lze docílit velkého pokroku v boji při odstranění celulitidy. Aby byl účinek co největší, provádí se bez použití olejů.

Stagnace lymfy kdekoli v těle způsobuje stavy hluboké únavy a vyčerpanosti oslabení imunitního systému. Hromadění odpadních látek v tělě v důsledku nedostatečné čistící funkce lymfatických cest způsobuje mimo jiné například i celulitidu.

Manuální lymfodrenáž by měla absolvovat každá žena, a to nejméně dvakrát do roka s 5 - 10 návštěvami. Díky této speciální masáži dochází k podpoře toku lymfy, tím k odvodu zplodin metabolismu z těla a následně pak k úbytku celulitidy. Lymfodrenáž není vhodná pro osoby s nádorovým onemocněním, při akutních onemocněních, při hyperfunkci štítné žlázy a v těhotenství.

Po absolvování lymfodrenáže je nezbytné doplňování tekutin. Tělo se pak lépe čistí. Je nutno se vyvarovat alkoholu před i pro proceduře. Před procedurou je vhodné neholit chloupky na končetinách, ani nemazat žádným krémem. 

Cena:

  • 60 min - 800 Kč
« předchozí článek »