Já jsem tvůrce svého života

30.6.2024

Na jednodenním workshopu se naučíme vstupovat jednoduchými metodami do rozšířeného stavu vědomí, ve kterém rozproudíme svoji vnitřní sílu a začneme ji naplno využívat, zboříme přesvědčení, která nás omezují a pomocí jednoduchých technik, které se budeme prakticky učit, si změníme život.

Naučíme se ohýbat vidličku (a nejen ji). Co z vidličky vytvoříme, záleží jen na nás. A vidličkou to jen začíná. Existuje vůbec ta vidlička? Jak souvisí vidlička s kvantovou fyzikou? Co to pro nás znamená a jak to můžeme využít v běžném životě? A proč Eistein tvrdil, že představivost je důležitějsí než znalosti?

Prakticky se naučíme například:

  • eliminovat škodlivé látky ve vodě, v potravinách, lécích, vakcínách apod.
  • zvýšení odolnosti vůči virům, mikroorganismům
  • samouzdravování
  • zabezpečení svého majetku- auta, domu apod.
  • otočení energií z negativní na pozitivní, využití negativní energie ve vlastní prospěch , např. patogenní zóny, negativní energii, kterou někdo vysílá vůči nám, kletby apod.
  • a mnohé další...

Maximální počet osob na skupinovém kurzu je 8, v individuálním termínu ale workshop můze být uskutečněn již od dvou účastníků.

Bližší info a rezervace kurzu: Daniela, info@lunata.cz, tel: 704 053 743

Rezervace na Kurz Tvůrce svého života

Místo konání:

Kurz se koná na adrese Michnova 1621/9, 149 00 Praha 11 - Chodov, vchod najdete z boku panelového domu sousedícího s parkovištěm Jihoměstského pivovaru.

Cena a platba:

2500,- (z toho 500 Kč záloha)

V případě individuálního kurzu 3500,-

Rezervace je platná po uhrazení zálohy 500 Kč prostřednictvím QR kódu nebo převodem na účet číslo 383447036/5500 s doplatkem přímo na workshopu - do poznámky prosím vaše jméno. Záloha je nevratná, je však přenosná na další osobu.

Časový harmonogram:

10:00 -18 hod  (polední pauza: cca 1 hod)

Co vzít s sebou:

  • vidličku nebo lžíci -  doporučujeme opravdu pevnou, kterou silou neohnete
  • psací potřeby
  • Jídlo: vlastní, s možností ohřátí (horkovzdušná trouba, indukční vařič), lednička. V blízkosti je výborná vietnamská restarace, na místě je k dispozici káva a čaj
Rezervace kurzu
Kontaktní údaje

Vaše údaje využíváme jen v rámci vyřízení Vaší rezervace nebo dotazu. Více o Ochraně osobních údajů.