Kurz kraniosakrální terapie I a II.

 Květen:  intenzivní 23.-26.5.

Červenec: intenzivní 4.-7.7.

Kurzy kraniosakrální terapie I a II , v malé skupině 2-6 účastníků, nebo individuální  kurz(1 účastník) s velkým důrazem na praxi, vám umožní úspěšně tuto metodu využívat. 

Na kurzech je kladen důraz na práci s energií, se sebou samým i s klientem. Díky malému počtu účastníků je možno vést výcvik zcela individuálně s přihlédnutím na momentální znalosti a zkušenosti. Soustředíme se zejména na praxi. Zároveň se plně věnujeme blokům, nefunkčním přesvědčením, která nám brání ve vnímání či volnému průchodu energie v našem těle i v těle klienta.  Během kurzu věnujeme velkou pozornost práci na sobě i přístupu ke klientům.

Na kurzu se seznamíte s pohledy na kraniosakrální terapii z hlediska klasické medicíny, duchovního hlediska, učení starých kultur, čínské medicíny apod. Dozvíte se, jak souvisí Dech života s kraniosakrální terapií, jak pracovat s projevy Dechu života na svém i klientově těle. Probereme rozdílnost přístupů kraniosakrální osteopatie a biodynamiky. Podíváme se i na užitečnost kraniosakrální terapie v oblasti osobního růstu, transformace a duševní hygieny. 

V ceně kurzu je zahrnuta i supervize po ukončení kurzu- konzultace i případné zopakování praktické části kraniosakrální terapie s lektorkou. Kurzem ale vše zdaleka nekončí, i po kurzu jsme nadále v kontaktu a máte možnost se potkávat s dalšími absolventy kurzu, využívat prostor ve studiu pro získání praxe, či konzultovat s lektorkou.

Kurz je zakončen certifikátem o absolvování. 

Kurzy kraniosakrální terapie jsou rozděleny do tří částí.  Již absolvováním kranio I. a II. je možné úspěšně metodu používat. Poslední část Kranio III. přes dutinu ústní, je rozšiřující doplnění, v praxi se však používá jen v určitých, specifických případech- KST III u nás nevyučujeme.

Kraniosakrální terapie, v překladu lebko-křížová terapie, je velmi účinnou jemnědotykovou regenerační, relaxační a především autoregulační metodou vhodnou k léčbě i prevenci nemocí, a to v důsledku odstraňování prvotních příčin. Je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Ošetření je vhodné pro celé spektrum psychosomatických potíží, se kterými si současná medicína neví rady. Při této metodě se pracuje na lebce, trupu i končetinách. 

Odborným provedením této techniky umožníme organismu návrat zpět do rovnováhy. Změny nastávají na úrovni jak fyzické, tak duševní. 


Pro koho je kurz vhodný?

Pro každého koho si přitáhne a je ochoten na sobě pracovat. Předchozí zkušenost s KST není nutná, stejně tak širší znalosti anatomie apod. Kurz není vhodný pro uživatele antidepresiv. Užívání v minulosti konzultujte s lektorkou. Absolvování kurzu v době těhotenství doporučujeme konzultovat s lektorkou.

Jak často kurzy probíhají?

Skupinový kurz: 2-6 účastníků ve vypsaných termínech, zpravidla dvakrát měsíčně a to buď víkendové, nebo intenzivní, tj. 4 dny za sebou.

Individuální kurz: již od jednoho účastníka. Možnost volby termínu dle domluvy mimo vypsané termíny skupinových kurzů (v poznámce v registračním formuláři napiště termíny kdy by se vám kurz hodil absolvovat, jednotlivé dny kurzu lze rozdělit). Po registraci se vám ozveme pro domluvení termínu. Při závěrečných pracích máte možnost praktikovat na dvou klientech.

Přespání ve studiu

Za dobrovolný příspěvek, či pomoc s úklidem, je pro mimopražské možnost přespání přímo ve studiu - rozkládací křeslo nebo matrace na zemi (peřiny i povlečení jsou k dispozici). Sprcha a ručníky též k dispozici. Zájem či nezájem o přespaní uveďte při přihlasování na kurz.

Cena

Skupinový kurz 2-6 účastníků ve vypsaných termínech : 12500 Kč, z toho záloha 2000 Kč 

Individuální kurz: 15500,-, z toho záloha 2000,-(jeden či více účastníků  mimo vypsané termíny)


Rezervace kurzu kraniosakrální terapie

Místo konání:

Kurz se koná na adrese Michnova 1621/9, 149 00 Praha 11 - Chodov, vchod najdete z boku panelového domu sousedícího s parkovištěm Jihoměstského pivovaru.

Jak zaplatit:

Rezervace kurzu je platná po uhrazení zálohy 2000,-  pomocí QR kódu nebo na účet 383447036/5500. Do poznámky uveďte své jméno.  Záloha je nevratná, lze však domluvit případně jiný termín kurzu, pokud byste na daný kurz z vážných důvodů nemohli dorazit, záloha je přenosná i na další osobu. Po uhrazení zálohy máte místo na kurzu rezervované. Doplatek je první den kurzu v hotovosti.

Harmonogram:

1. - 3. den 9:00-cca 18 hod - teorie a praxe

4. den 9:00- cca 16 hod (podle počtu účastníků, nejpozději v 18 hod) - závěrečná práce na klientech

polední pauza na oběd, kratší pauzy dle potřeby

Co s sebou:

  • pohodlné oblečení, ideálně leginy, sportovní poprsenku bez kostic, teplé ponožky 
  • psací potřeby
  • jídlo (lze ohřát v mikrovlnné troubě, lednice k dispozici, v blízkosti výborná vietnamská restaurace), čaje, káva jsou k dispozici
  • doporučujeme i oříšky, čokoládu apod. 
Rezervace kurzu
Možnost přespání
Kontaktní údaje

Vaše údaje využíváme jen v rámci vyřízení Vaší rezervace nebo dotazu. Více o Ochraně osobních údajů.


Sled doteků, plynutí a přirozenost lidské moudrosti, mě přinesli zpět domů. Děkuji.

Jana

Danielko, vytvořila jsi prostor, kde se pro mě zastavil čas. Zastavil se proto, abych se setkala sama se sebou a svými dary. Tvoje tvorba je puclík do skládačky, který mi chyběl. Poznala jsem svoje tělo z jiné perspektivy. Jsi moudrý průvodce ke světlu. Jsem vděčná za naše setkání. 

Lucie

Děkuji ti za krásné dny s tebou, úžasné vedení, důvěru, sílu, podporu a pokoru. Jsi skvělá zářivá bytost s otevřeným srdcem, napojená na vesmír. Pokud jsem měla v sobě pochybnosti, už je rozhodně nemám. Svou nedůvěru jsem přetransformovala v jistotu, že ať udělám cokoliv, nic není špatně, vše je v naprosté dokonalosti. Jsem ráda, že mi tě vesmír poslal do cesty. Věřím, že jsem spolu jistě neskončily. 

Martina

Jedním slovem úžasné! Danielko děkuji za tvůj čas. Určitě se budu vracet. Díky.

Renata

Milé a zajímavé prostředí a ještě příjemnější přístup Danielky. Moc děkuji a těším se na další příjemné setkání. 

Lenka

Milá Danielko, mockrát děkuji za příjemné a útulné prostředí, laskavé vedení, trpělivost. Děkuji za možnost získat nové dovednosti, uvnitření se i možnost odpočinout si. 

Marie

Milá Danielko, ze srdce děkuji za tu možnost tu s tebou strávit úžasné 4 dny. Děkuji za tvou moudrost, vedení, lásku a bezpečnost. Děkuji za předání cených zkušností sebe sama, jsi Láska. Přeji Ti ze srdce, nechť vše plyne v souladu s nejvyšším božím záměrem. 

Petra

Danielko, jsi úžasná a prosím pokračuj v tom co dělás, protože to děláš naprosto úžasně a jedinečně. Děkuji, ráda jsem tě poznala a pobyla, 

Katka

Kranioterapie si mě našla sama. Stejně tak "sama" si mě našla Daniela. Nebo spíš já ji.  Danielko, děkuji za další otevření dveří v mém životě. Děkuji za tvůj čas, vhled, vedení a ukázání mých míst. Děkuji za bezpodmínečné přijetí a ukázání, že i to se já sama musím učit. 

Jiřina

Moc rád jsem tě poznal. Bylo mi tu krásně, rád se sem vrátím.

Tomáš

Milá, děkuji za tebe. Vím, že jsem si odnesla to co je pro mne a že jsem tady správně. Děkuji za příjemné zázemí v období kurzu a možnost i nadále být s tebou v kontaktu. Mám zvláštní pocit, že tady nejsem naposledy a těším se velmi opět na setkání. 

Zdeňka

Milá Danielo, děkuji za příjemně strávené chvíle, plno nových informací a dovedností. Způsob výkladu i praktické ukázky plně odpovídaly mým potřebám. Díky Tobě jsem se toho opravdu hodně naučila. 

Soňa

Danielo, moc děkuji, že jsem se nechal "překecat", což vůbec nebylo u mě těžké, a vím, že to tak mělo být. Jsem velmi rád, že jsme měli možnost se seznámit, popovídat a hlavně jsem rád, že jsi mi předala své zkušenosti, které budu využívat a moc děkuji ještě jednou za kurz a tvou úžasnou osobnost.  Jdi tak dál, jsi silná žena, plná energie. Díky

Honza

Pracuji s energií nějakou dobu. Od Daniely jsem se dozvěděl o kraniosakralní terapii. Přihlásil jsem se na kurz a můžu říct, že se naplnilo moje očekávání. Prožil jsme krásné 4 dny, kde jsem se naučil využívat energii lépe. I moji vnímavější klienti zjistili, že moje přikládání rukou je efektivnější. Daniela vše krásně vysvětlila a plně se nám věnovala. Kurz vřele doporučuji. 

Aleš

Ráda bych ti poděkovala za tvůj úžasný kurz kraniosakralní terapie. Je úžasné, jak ve 4 dnech se pod tvým vedením dá naučit, na vnímat, pocítit a prožít tolik nového a obsahujícího, zároveň si připomenout, že to vlastně víme a v sobě máme, jen se tomu otevřít. Celý kurz byl zároveň velmi silný a transformační proces a jsem za to velmi vděčná. Je jasné, že na kurz k tobě jsou přivedeni právě ti, kteří jsou připraveni v daný čas vše zvládnout a příprava od tebe a celý proces je to, co potřebují, aby mohli terapeuticky již hned po kurzu začít pomáhat lidem. Děkuji ti za vše a určitě pokračuj s takto koncipovanými kurzy. Mohu všem, kteří cítí to volání, vřele doporučit. 

Pavla

Měla jsem možnost prožít s Danielou 4 dny na kurzu kraniosakrální terapie. Přestože to byl můj už druhý kurz krania a tušila jsem o co jde, kurz s Danielou naprosto otočil moje vnímání kraniosakralní terapie. Danielin kurz je opravdu individuální a ona se pečlivě věnuje vysvětlení každého hmatu - vysvětlí, ukáže, nechá vyzkoušet na sobě a dá zpětnou vazbu. Co je ale podle mě zásadní, že se hodně věnuje vysvětlení přístupu ke klientovi a také přístupu k terapii z pohledu terapeuta. Daniela umí pracovat s energií a s emocemi, umí naslouchat, je lidská a vtipná. Strávila jsem 4 dny v prostředí bezpečného sdílení názorů a pocitů, což pro mě bylo velice inspirativní a hodně jsem se o sobě dozvěděla. Z kurzu odcházím s pocitem, že můžu kranio dělat a těším se na své klienty. 

Šárka

Jsem vděčná náhodě, která mě zavedla na 4 denní kurz kraniosakralní terapie u paní Daniely. S laskavým, zkušeným přístupem ve velmi útulném prostředí mi bylo báječně. Danielko děkuji.

Zuzana

U Daniely jsem absolvoval kurz kraniosakralní terapie letos v lednu. Od té doby se mi stále usazují nabyté poznatky a dojmy a také už mám za sebou několik vlastních terapií " na ostro". Všechny s pozitivním výsledkem. Proto chci i touto cestou  Daniele za kurz poděkovat. Byl velmi intenzivní, ale vedený profesionálně, s individuálním přístupem a v přátelské atmosféře. Velmi mi vyhovoval malý počet účastníků i důraz na praktický nácvik. Osobně jsem mohl opakovaně vnímat, jak silný efekt a přínos má tak nenápadná a jemná terapie. A nyní již i pro mé klienty. Kurz, vedený Danielou, jednoznačně doporučuji. 

Tomáš

Velice silný zážitek s Danielou pracovat a učit se. Děkuji

Jana

Děkuji Ti, Danielko, za úžasné a pevné vedení, podporu v sitacích, kdy jsem to nejvíce potřebovala. Tvé odhodlání a síla mi pomohly postavit se zpříma k tomu, co potřebuji vypustit.

Alexandra

Mockrát děkuji. Děkuji za otevření a ukázání mi nového vesmíru, nového vnímání, nových schopností a nového napojení, které mi bylo až doteď skryté. Děkuji ti za tvou laskavost a respekt k jedinečnosti každého z nás. Děkuji Ti za tvou jemnost a pevnou ruku zároveň. Zbořila jsi ve mně plno hranic, bariér a omezení, Ještě jednou z celého srdce děkuji.

Katka

Mockrát děkuji. Děkuji za otevření a ukázání mi nového vesmíru, nového vnímání, nových schopností a nového napojení, které mi bylo až doteď skryté. Děkuji ti za tvou laskavost a respekt k jedinečnosti každého z nás. Děkuji Ti za tvou jemnost a pevnou ruku zároveň. Zbořila jsi ve mně plno hranic, bariér a omezení, Ještě jednou z celého srdce děkuji.

Terka

Děkuji Daniele za silný zážitek z dnešního kvantování. To že jsem dokázala bez nátlaku sil ohnout lžíci, tak díky tomu věřím ve věci, kterým jsem nevěřila že dokážu. Děkuj

Jana

Milá Danielko, Ty, Tvoje energie, Tvá opravdovost, Tvá Láska, mě díky tvému kurzu přivedla na cestu, po které jsem vnitřně velmi dlouho toužla, Otevřela jsi mi svět, který známe z minulosti a který byl po nějakou dobu pro většinu lidí uzavřen. Díky tomu co děláš, jakou řetězovou reakci v lidech zpouštíš, se tento svět začíná konečně probouzet. 

Katka